AutoHelp - Підбір авто

Компьютерная диагностика Tesla

Діагностика TESLA будь-якої складності
Оновлення прошивки до актуальної версії
Калібрування всіх систем
Переключення SIM-карти з віртуальної на фізичну під час заміни модему Tesla (LTE)
Активація та налаштування навігації
Redeploy всіх блоків
Прошивка тягової силової батареї з 60 кВт на 75 кВт
Зміна конфігурації Tesla
Скидання PIN to DRIVE Valet
Калібрування рульової рейки та датчика положення і багато іншого
Щоб бути впевненим у своєму виборі на 100%
Замовити діагностику
Всі телефонні консультації безкоштовні

Насамперед оновлення покращує взаємодію електромобіля зі смартфоном власника. Коли смартфон підключений до медіасистеми Bluetooth, при отриманні нового повідомлення натискання на праве коліщатко на кермі змусить віртуального помічника озвучити отриманий текст. Повторне натискання активує запис повідомлення у відповідь - достатньо проговорити відповідь, яка перетворюється на текст.

Інше нововведення також пов'язане з покращеним розпізнаванням голосу — оновлені голосові команди. Тепер Tesla коректніше розпізнаватиме розмовну мову. Виробник зазначає, що згодом можливості розпізнавання мови покращуватимуться.

Зрештою, останнє покращення стосується візуалізації дорожньої інформації на дисплеї водія. Тепер камери автопілота здатні розпізнавати дорожні знаки STOP та сигнали світлофора (до речі, поки автопілот не зупинятиме машину в таких ситуаціях). Це одна з можливостей, які необхідні для повністю автономного автопілота, реліз якого має відбутися незабаром.

Оновлення швидкісних можливостей авто. Платне оновлення для Model 3 Long Range AWD – покращить розгін до 100 км/год за 4 секунди.

Апгрейди електромобілів Tesla «по повітрю» не вперше покращують динамічні характеристики. Нинішнє оновлення призначене власникам Model 3 Long Range з повним приводом, які хочуть динамічнішого, близького до версії Performance розгону.

Власникам седанів у модифікації Long Range з двома моторами буде потрібно встановити найновіше оновлення прошивки Tesla з індексом 2019.40.2. Тоді у них з'явиться можливість придбати пакет покращення динаміки електрокарів.

У Tesla обіцяють, що розгін Model 3 Long Range з 0 до 60 миль на годину (96 км/год) покращиться на півсекунди і становитиме 3,9 сек.

Точних офіційних даних для європейських машин поки немає, але можна очікувати на динаміку 0-100 км/год в 4-4,1 сек., враховуючи, що до установки пакета така Model 3 розганяється до «сотні» за 4,6 сек.